W wyniku rozwoju firmy wprowadziliśmy również usługę montażu sprzedawanych przez nas produktów.

Począwszy od doradztwa w domy klienta poprzez pomoc w projektowaniu i doborze produktów kończąc na kompleksowej usłudze montażu. Współpracujące z nami firmy instalacyjne posiadają wieloletnie uznane doświadczenie jak i wszelkie potrzebne uprawnienia i certyfikaty. Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta mając na uwadze specyfikę planowanej inwestycji oraz możliwości techniczne budynku. Uwzględniamy również wszelkie uwagi i życzenia inwestora. Przygotowując naszą ofertę dla w szczególności mamy na uwadze, by  propozycja była zadowalająca dla Państwa pod względem jakości zastosowanych materiałów i urządzeń przy zastosowaniu najnowszych technologii montażu. W projekcie uwzględniamy także możliwe najtańsze w eksploatacji  oraz energooszczędne produkty renomowanych firm światowych. Staramy się, by proponowane przez nas rozwiązania były jak najmniej uciążliwe dla środowiska.
 
Z naszej strony możemy zaoferować Państwu zaangażowanie i profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem w branży oraz szerokie rozeznanie w rynku, co pozwala nam dobrać rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej i owocnej dla obydwu stron współpracy.


ul. Niepodległości 39
74-320 Barlinek

dział elektryczny: 95 7461 389
dział hydrauliczny: 95 7461 001

e-mail: biuro@elmat-barlinek.pl

Godziny otwarcia

pon-pt: 8:00-16:00
sob: 9:00-13:00
niedz: nieczynne

Powrót do góry